„Krasnoludki” w WMB

Data publikacji: Jun 15, 2017 6:43:11 PM

W poniedziałek 12 czerwca 2017 r. dzieci z grupy Krasnoludki wraz z opiekunkami i rodzicami wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „WMB” do Leszna. Sala zabaw - to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu, jaki spędzają maluchy w przedszkolu oraz kształtowanie umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Przejazd autokarem dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń, niektóre maluchy jechały nim po raz pierwszy. W sali zabaw Krasnoludki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, wzbudzającego już początku najwięcej emocji oraz z zestawu Małpi Gaj, który był wyzwanie dla małych dzieci – to istna dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli i wałków. Pokonanie całego labiryntu to nie lada wyzwanie, które gwarantuje niezwykłą dawkę energii! Podczas szalonej zabawy nasze pociechy rozładowały nadmiar energii. Dla dzieci w specjalnej sali czekała butelka napoju i frytki. Rodzice mogli usiąść w wygodnych fotelach przy filiżance pysznej kawy i obserwować bawiące się dzieci, Zadowoleni, lekko zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzimy to miejsce – każde dziecko otrzymało w prezencie bilet na bezpłatny, godzinny pobyt w Sali Zabaw.

(K. Garbacz)