Mistrzowie konkursu matematycznego OMEGA

Data publikacji: Nov 29, 2016 8:41:46 PM

Od bieżącego roku uczniowie gimnazjum uczestniczą w szkolnym konkursie matematycznym OMEGA. Konkurs realizowany jest od października. Uczniowie raz w miesiącu otrzymują listę zadań przygotowawczych, publikowanych na platformie edukacyjnej Fronter. Samodzielnie opracowują te zadania, a następnie wszyscy piszą konkurs. Zadania przygotowane są dla każdego poziomu klas. Tytuł laureata w pierwszym module konkursu zdobyli następujący uczniowie: Bobowski Michał, Cieślak Karolina, Dąbkowska Karolina, Drozdowski Jakub, Dykas Dagmara, Jadach Zuzanna, Niewiarowska Nadia, Stojanowski Dawid, Szymańska Kinga, Wysocka Martyna, Wysocki Maciej, Szczepański Mateusz, Wysocka Adrianna, Kirkiewicz Kaja, Iskra Julia, Zaremba Seweryn.

(A. Heinze-Kasprzak)