Nasze kochane mamy

Data publikacji: Jun 01, 2017 8:5:49 AM

Przyjmijcie dzisiaj od nas życzenia,

sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia.

Tysiące dajecie nam dobrych rad,

więc dziś śpiewamy – żyjcie nam sto lat.

W dniu 30 maja 2017 r. w najmłodszej grupie przedszkolnej „Krasnoludki” odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Matki. Z niecierpliwością dzieci oczekiwały godziny, na którą miały przybyć zaproszone Mamy. Krasnoludki z tej okazji przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Z radością zaśpiewały wszystkim mamom "Sto lat".. Na zakończenie części artystycznej wręczyły swoim mamom po symbolicznym kwiatku i własnoręcznie wykonany prezencik – biedronkę na listku. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Zadowolone Mamy ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.

(K. Garbacz)