Ognisko integracyjne

Data publikacji: Sep 20, 2016 3:28:2 PM

Dnia 16 września 2016 r. wychowawczyni kl. II gimnazjum - p. Edyta Turowska, zorganizowała spotkanie integracyjne dla swoich wychowanków. W rolę opiekunów wcieliły się panie: Lidia Kaczor i Magdalena Pazoła. Impreza miała miejsce w Sułkowie i od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ do Sułkowa grupa wyruszyła na rowerach, wzięli w niej udział wszyscy uczniowie. Po przybyciu na miejsce czekało na uczniów i nauczycieli ognisko z kiełbaskami, które pozwoliło na chwilę wytchnienia po całym tygodniu intensywnej pracy. Za pomoc w przygotowaniu ogniska serdecznie dziękujemy rodzicom - Państwu Agnieszce i Sławomirowi Jadach. Po uporządkowaniu otoczenia i miłym spędzeniu ciepłego popołudnia grupa udała się w drogę powrotną.

(E. Turowska)