PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W PRZEDSZKOLU

Data publikacji: Mar 27, 2017 3:1:40 PM

Dnia 23 marca 2017 r. grupa 6-latków i 4,5-latków przywitała Panią Wiosnę. Mimo chłodu za oknami, w naszym przedszkolu zrobiło się ciepło i wiosennie. W tym roku dzieci podczas zabaw ruchowych na boisku, radosnymi okrzykami przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. Przedszkolaki wzięły udział w rozgrywkach sportowych zorganizowanych przez panie wychowawczynie. Była to okazja do wzajemnego zintegrowania się i dobrej zabawy. W przedszkolu w tym dniu nie zabrakło także tańców przy muzyce, zabaw ze śpiewem, konkursów i innych wiosennych niespodzianek. Zwieńczeniem całości było wspólne przygotowanie wiosennej sałatki warzywnej i owocowej. Mamy nadzieję, że Pani Wiosna rozgościła się u nas już na dobre i będzie nas rozpieszczać piękną wiosenną pogodą.

(J. Drozdowska)