POMAGAMY NASZYM SKRZYDLATYM PRZYJACIOŁOM!

Data publikacji: Jan 16, 2017 7:48:26 PM

Grupa 6-latków przez cały miniony tydzień realizowała jedno z zadań zawartych w Planie Działań w Ramach Współpracy Proekologicznej dotyczące dokarmiania skrzydlatych przyjaciół. Nie bez powodu przedszkolaki wybrały porę roku jaką jest zima, ponieważ doskonale wiedzą, jak trudno jest zdobyć zwierzętom w tym czasie pożywianie. Każdy przedszkolak podczas zajęć dydaktycznych wykazał się dużą wiedzą na temat ptaków odlatujących na zimę, przylatujących do naszego kraju w okresie zimowym oraz spędzających u nas cały rok. Na koniec wyżej wspomnianego tygodnia nasi skrzydlaci przyjaciele w prezencie od przedszkolaków otrzymali własnoręcznie przygotowane karmniki, do których co jakiś czas wrzucamy ptasie „smakołyki”.

(J. Czyżowska)