Sukcesy uczniów klas III Szkoły Podstawowej

Data publikacji: May 22, 2017 2:18:5 PM

Miniony tydzień był niezwykle pracowity dla klas III Szkoły Podstawowej. Po 3-dniowych zmaganiach z j. polskim, matematyką i przyrodą (uczniowie pisali z tych przedmiotów diagnozę trzecioklasisty), dzieci przystąpiły do zadań konkursowych.

W czwartek 18 maja 2017 r. odbył się XV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I-III. Nasi uczniowie: Kacper Garbacz (IIIa) i Kacper Górecki (IIIb) zostali laureatami, zdobywając zaszczytne III miejsce.

W piątek 19 maja 2017 r. w III Gminnym Turnieju Ekologicznym pod hasłem „Święto Polskiej Niezapominajki” nasi reprezentanci w osobach: Nina Kirkiewicz, Joanna Paterek, Kacper Garbacz okazali się bezkonkurencyjni. Zwycięscy wrócili bardzo zmęczeni, ale ogromnie szczęśliwi.

Serdecznie gratulujemy opiekunom, rodzicom, a przede wszystkim naszym „małym geniuszom”!

(J. Teczyńska)