TEN ZIMOWY, ŚWIĄTECZNY CZAS…

Data publikacji: Dec 22, 2016 11:51:50 AM

W naszej szkole pachnie już świętami, a to za sprawą Pani Lidki Kaczor i koła teatralnego. Przygotowali oni i zaprezentowali przedstawienie teatralne na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Uczniowie wcielili się w role bohaterów, z zaangażowaniem przedstawiając najważniejsze wydarzenia z życia Ebenezera Scrooga, które wywarły wpływ na zmianę jego postawy życiowej. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera i wspólnie przeżyliśmy Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wszystkie klasy zaprezentowały wylosowane wcześniej utwory. W rywalizacji zwyciężyły kl. IIb, IV i II gimnazjum. Serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni słodkim podarunkiem sponsorowanym przez p. Alinę Kędzierską, p. Jolantę i Cezarego Jaworskich, Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim obecnym: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi życzenia złożyła Pani Dyrektor, życząc, by Święta upłynęły w rodzinnej atmosferze, miłości i zdrowiu. Na koniec z inicjatywy Pani Dyrektor wspólnie odśpiewaliśmy „Jest taki dzień….”, by radość zagościła w naszych sercach i domach…..

(L. Kaczor, J. Jabłońska-Panek)