Wigilijne spotkanie

Data publikacji: Dec 19, 2016 8:41:48 PM

19 grudnia zorganizowaliśmy wigilijne spotkanie klasowe uczniów, rodziców i wychowawcy klasy IV. Rodzice wraz z uczniami przynieśli świąteczne ciasta, które wszystkim bardzo smakowały.

W miłej, świątecznej atmosferze spędziliśmy wspólnie czas z naszymi mamami i rodzeństwem. Śpiewaliśmy kolędy, którym akompaniowała nam Agatka. Rozwiązywaliśmy z rodzicami Quiz o tradycjach świątecznych. Ponadto dla wszystkich zorganizowana była konkurencja, która polegała na zrobieniu jak najdłuższego łańcucha w czasie trwania dwóch kolęd.

Uczniom wielką niespodziankę i dużą radość sprawiły upominki przygotowane przez rodziców.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców klasy IV za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej uroczystości oraz za aktywny udział podczas quizu i konkurencji.

Po Wigilii klasowej Agatka Poruszek ułożyła piękny wierszyk:

Dziś Wigilia była fajna,

Były ciasta i herbatki,

Konkurencje z tradycjami,

I kolędy cała setka,

Robiliśmy długie, piękne,

Łańcuchy kolorowe,

Ta Wigilia była super,

Nikt jej nie zapomni na pewno.

(J. Kantorczyk)