Wycieczka rowerowa uczniów i rodziców klasy czwartej

Data publikacji: Jun 16, 2017 6:31:24 PM

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy czwartej odebrali swoje karty rowerowe. A po południu wraz z wychowawcą Jolantą Kantorczyk i rodzicami wybrali się na wycieczkę rowerową. Naszym celem była udana, przyjemna i bezpieczna wycieczka z zachowaniem zasad ruchu drogowego.

Przez niezbyt sprzyjającą pogodę musieliśmy zmienić nasze plany. Pojechaliśmy więc do Żarek, a po krótkim odpoczynku ruszyliśmy w drogę powrotną. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły, gdzie czekały na nas przygotowane pieczone na grillu kiełbaski i ziemniaczki. Po krótkim czasie pokazało się słońce, a my mogliśmy pobawić się i pograć na szkolnym boisku. Był to bardzo udany dzień spędzony z rodzicami i młodszym rodzeństwem. Bardzo dziękujemy naszym rodzicom za ogromne zaangażowanie i umilenie dzieciom popołudnia.

(J. Kantorczyk)