Zaczarowane ferie przedszkolaków – WMB Leszno

Data publikacji: Feb 17, 2017 7:31:43 PM

Dnia 13 lutego, w ramach rozpoczęcia ferii zimowych, chętne przedszkolaki z grupy 4,5 oraz 6 latków wybrały się wraz z paniami wychowawczyniami i opiekunami do sali zabaw „Zaczarowany Świat WMB” w Lesznie. Podekscytowane dzieci długo wyczekiwały tego dnia nie tylko ze względu na moc wrażeń i atrakcji jakich dostarcza bawialnia, ale również dlatego, że będą mogły podróżować autobusem. Po dotarciu na miejsce, dzieci nie tracąc czasu rzuciły się w wir zabawy. Miały okazję wspinać się, pokonywać różne przeszkody, pobawić się w basenie z kulkami, huśtać się i dużo więcej; nie sposób wymienić wszystkich atrakcji. W trakcie pobytu w sali zabaw, zaproszono dzieci do stołu, na którym czekał posiłek z soczkiem. Po posiłku i ugaszeniu pragnienia dzieci powróciły ze zdwojoną energią do zabaw. Miały też możliwość uczestniczyć w konkursach, które były ogłaszane i organizowane przez panie animatorki. Po ponad 2,5 godzinnym pobycie w bawialni, przedszkolakom zrobiono pamiątkowe zdjęcie, które otrzymały przy wyjściu. Zmęczone, ale szczęśliwe dzieci powróciły autobusem do domów, by podzielić się swoimi wrażeniami. Wycieczka pozwoliła dzieciom i paniom miło spędzić czas. Z pewnością odwiedzimy WMB po raz kolejny!

(A. Gortych)