Zakończenie roku szkolnego w grupie Smerfów

Data publikacji: Jun 28, 2017 4:23:1 PM

Dnia 26 czerwca u przedszkolaków z grupy Smerfów odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Z tej okazji dzieci - odświętnie ubrane - wraz z rodzicami przyszły na godz. 900 do Przedszkola, by wspólnie świętować ten wyczekiwany, radosny czas, jakim są wakacje. W sali przywitała wszystkich wychowawczyni grupy i w kilku zdaniach podsumowała cały mijający rok szkolny. Następnie wręczyła dzieciom dedykowane dyplomy, a zasłużonym rodzicom – podziękowania. Z kolei rodzice wraz z dziećmi podziękowali Paniom za sprawowaną opiekę w trakcie roku szkolnego i wręczyli piękny prezent. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni przed szkołę na przygotowany wcześniej poczęstunek. Dzieci oprócz dyplomów otrzymały drobne upominki w postaci, tak popularnych ostatnio, spinnerów. Wszyscy świetnie się bawili na świeżym powietrzu: dzieci – tańcząc przy muzyce czy grając w piłkę, a rodzice - rozmawiając ze sobą przy kawie.

Na pamiątkę tego wydarzenia zrobiono kilka zdjęć.

(A. Gortych)