„Świąteczne elfy w kilku odsłonach”

Data publikacji: Dec 06, 2016 6:41:3 PM

Dnia 6 grudnia grupa Smerfów wybrała się do Domu Kultury w Górze, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. „Świąteczne elfy w kilku odsłonach”. Podekscytowane dzieci wyruszyły w drogę autobusem - co było dla nich dodatkową atrakcją. Spektakl przeniósł wszystkich w piękną, świąteczną krainę i przypomniał o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Przedszkolaki wraz z Paniami świetnie się bawiły! Po zakończeniu widowiska każde dziecko otrzymało słodki upominek. Rozemocjonowane dzieci wróciły do przedszkola, by tam oczekiwać na wizytę Świętego Mikołaja, który niebawem miał się pojawić.

Tak też się stało… jednak niespodziewanie, sprytne Smerfy wyglądając przez okno, przyłapały Mikołaja, gdy ten skradał się przed szkołą. W końcu trafił do sali przedszkolaków i obdarował wszystkich pięknymi prezentami. Smerfy w podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i poczęstowały świątecznymi piernikami.

Dzień pełen wrażeń i świątecznej, magicznej atmosfery został uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach.

(A. Gortych)