Święto Babci i Dziadka

Data publikacji: Jan 30, 2017 4:48:26 PM

Dnia 27 stycznia 2017 r. przedszkolaki z grupy Smerfów obchodziły Dzień Babci i Dziadka. W tym celu zaproszono babcie i dziadków, wręczając im własnoręcznie wykonane zaproszenia. Przygotowano również dekoracje oraz drobne upominki i słodki poczęstunek. Zaproszeni goście przybyli do przedszkola na godz. 1100, by obejrzeć przygotowane przedstawienie i wspólnie z wnukami świętować ten wyjątkowy dzień. Odświętnie ubrane przedszkolaki świetnie zaprezentowały się, recytując swoje wierszyki i śpiewając piosenki. Zakończeniem przedstawienia był taniec „chichuachua” oczywiście w wykonaniu dzieci. Babcie i dziadkowie byli bardzo dumni ze swych wnuków, a na niejednej twarzy można było zobaczyć wzruszenie. Po części artystycznej, wychowawczyni grupy odczytała list z życzeniami od Pani Dyrektor i wszystkich nauczycieli. Następnie dzieci wręczyły babciom i dziadkom, wykonane przez siebie upominki i wspólnie z nimi zajadały przygotowane słodkości.

(A. Gortych)