ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, KOLEGÓW I MISIA …

Data publikacji: Jun 30, 2017 7:29:35 AM

Dnia 29 czerwca 2017 r. grupa 6-latków uroczyście pożegnała przedszkole, aby we wrześniu podjąć naukę w klasie I. Przedszkolaki chcąc podkreślić powagę tego dnia, przygotowały wzruszającą część artystyczną. Dzieci, które skończyły pierwszy etap edukacyjny podziękowały Pani Dyrektor, Panu Wicedyrektorowi, nauczycielom i rodzicom za to, że nauczyli ich wielu nowych rzeczy i starali się im przekazać jak najwięcej wiedzy. 6-latki pożegnały przedszkole wierszem, piosenką i tańcem. Dzień ten był dla nich szczególnym, długo wyczekiwanym wydarzeniem, które z pewnością zapamiętają na długie lata. Z absolwentami przedszkola pożegnała się także grupa 4,5 latków, przygotowując krótki montaż słowno-taneczny. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i upominków, a następnie wszyscy uczestnicy uroczystości udali się na pyszny poczęstunek. 6-latkom życzymy powodzenia w I klasie, rodzicom gratulujemy sukcesów ich dzieci.

(J. Drozdowska)