Andrzejkowe popołudnie w klasach I-III

Data publikacji: Dec 01, 2017 10:0:27 AM

Zanim rozpoczęły się andrzejkowe harce, uczniowie na lekcjach poznawali istotę tego wieczoru. Dawniej Andrzejki miały nieco inny charakter, więcej było w nich magii i przeświadczenia, że tego dnia przyszłość otworzy swoje tajemnice. Teraz stały się wesołym spotkaniem towarzyskim, dostarczającym wielu emocji. Przepowiednie nie są traktowanie poważnie, za to dostarczają uczestnikom wiele radości. Tak było i tym razem. Dzieci oprócz tanecznych popisów także na kawałku gazety, miały okazję przekonać się kim zostaną w przyszłości, jak nazywać się będzie wybranka/wybranek lub czym pojadą do ślubu. Dwie godziny zabawy zapadną w pamięci wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych uczniów, którzy w tym roku po raz pierwszy uczestniczyli w szkolnej zabawie. Bardzo dziękujemy Mateuszowi, który zajął się oprawą muzyczną naszej imprezy oraz rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku dla dzieci.

(R. Woźny)