Czernina w zdjęciach zaklęta…

Data publikacji: Jun 19, 2018 8:4:52 AM

To tytuł wystawy, którą od dzisiaj można podziwiać w Filii Biblioteki w Czerninie. Wystawę przygotowała grupa uczniów naszej szkoły w ramach programu „Młodzi w Akcji” realizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Banku Zachodniego WBK oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności w ramach programu Szkoła Ucząca się. Zdjęcia Czerniny z dawnych czasów podziwiali dzisiaj uczniowie i panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, ale serdeczne zapraszamy wszystkich mieszkańców Czerniny. Myślimy, ze warto wybrać się w podróż w przeszłość i zobaczyć lub też niejednokrotnie przypomnieć sobie, jak nasza miejscowość wyglądała kiedyś. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu wystawy. Szczególne podziękowania należą się panom Mirosławowi Żłobińskiemu i Cezaremu Kaczorowi za udostępnienie skanów zdjęć.

(J.Spieć)