Dzień Dziecka w klasie piątej

Data publikacji: Jun 01, 2018 7:7:53 PM

Uczniowie klasy piątej świętowali Dzień Dziecka w Lesznie. Uczniowie spędzili aktywnie czas na trampolinach parku Eurojump w Lesznie. Podczas pobytu uczniowie mieli do dyspozycji ściankę wspinaczkową z basenem gąbek, trampoliny sportowe, koszykówkę na trampolinach oraz interaktywny tor przeszkód, który wymagał od każdego skupienia, koncentracji oraz dobrej kondycji fizycznej. Następnie zwiedziliśmy Stadion żużlowy im. Alfreda Smoczyka, na którym swoje spotkania rozgrywa klub Unia Leszno. Uczniowie poznali historię stadionu i poznali jakie imprezy tam się odbywają. W drodze powrotnej zajechaliśmy do Rydzyny, by zobaczyć piękny zamek, w którym latach 1705-1709 rezydował król Polski, Stanisław Leszczyński. Uczniowie wrócili do domu zadowoleni i w świetnych humorach.

(J. Kantorczyk)