Karnawał w przedszkolu

Data publikacji: Feb 07, 2018 8:26:59 AM

Karnawał to wyjątkowy dzień, na który przedszkolaki czekały z niecierpliwością wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Dnia 2 lutego 2018 r. w grupie 4,5 latków i 6 latków odbył się bal karnawałowy. Sale przedszkolne zamieniły się w sale balowe, a dzieci przebrały się w kolorowe postacie z bajek i nie tylko… Można było spotkać wróżki, policjantów, królewny, super bohaterów, klauna, zwierzątka i wiele innych. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję w ramach poczęstunku i dzięki rodzicom, dzieci miały okazję zjeść frytki i pizzę, nie brakowało także różnego rodzaju słodkości. Przedszkolaki mogły także pozować do zdjęć przy użyciu karnawałowych gadżetów, co przysporzyło im wiele radości i śmiechu, podobnie jak wspólne zabawy przy muzyce. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały sale przedszkolne. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

(A. Gortych, J. Drozdowska)