NIEZWYKŁY GOŚĆ

Data publikacji: Dec 08, 2017 8:16:37 AM

Dnia 6 grudnia 2017 r. do grupy 6-latków zawitał długo oczekiwany gość. Co prawda nie pojawił się osobiście, ale dowody jego obecności były widoczne „gołym okiem”. Mimo tego, że dzieci były grzeczne i ciężko pracowały cały rok, święty Mikołaj zafundował 6-latkom dzień pełen wyzwań. Przedszkolaki musiały przejść ostatnią próbę i udowodnić naszemu gościowi, że zasługują na niespodziankę. Grupa otrzymała list, w którym św. Mikołaj przygotował 9 zadań do zrealizowania. 6-latki miały m. in. zjadać ciastka na czas bez użycia rąk, ułożyć puzzle, rozwiązać test udowadniając tym samym, że wiedzą wszystko na temat świętego Mikołaja, nauczyć się wiersza dla naszego gościa oraz wiele innych wyzwań. Po wykonaniu wyżej wspomnianych zadań przyszedł czas na upragnione prezenty. Radość była ogromna, ponieważ Mikołaj w tym roku naprawdę się postarał. Zachwycone przedszkolaki jednogłośnie stwierdziły, że warto być grzecznym i na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Dziękujemy św. Mikołaju!

(J. Drozdowska)