Oferty kształcenia w Teb Edukacja oraz Liceum Ogólnokształcącym Nr 2 w Lesznie

Data publikacji: Nov 27, 2017 4:50:1 PM

27 listopada 2017 roku uczniowie klas II i III gimnazjum pod opieką Pani Joanny Stojanowskiej i Pani Lidii Kaczor odwiedzili szkoły mieszczące się w Lesznie: TEB Edukacja i Liceum Ogólnokształcące Nr 2. Przedstawicielki szkół zapoznały naszych uczniów z bogatą ofertą kształcenia oraz z działalnością i przedsięwzięciami, które prowadzą. W obu szkołach mieliśmy możliwość zwiedzenia sal lekcyjnych oraz budynku szkoły.

Naszym gimnazjalistom szczególnie spodobało się, iż zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób, na nowoczesnym sprzęcie, w profesjonalnych pracowniach i salach.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że obie szkoły przyjęły nas tak serdecznie, a ich przedstawiciele zajęli się nami z wielkim zaangażowaniem.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)