To co dzieciaki lubią najbardziej - wizyta w fabryce czekoladek oraz w parku trampolin

Data publikacji: Feb 22, 2018 6:23:47 AM

Dnia 20 lutego 2018 r. grupa 6-latków odwiedziła fabrykę słodyczy TOMS Leszno oraz park trampolin EURO JUMP. Wycieczka zorganizowana była w ramach szkolnego programu doradztwa zawodowego i głównym jej celem były odwiedziny firmy TOMS, gdzie dzieci z bliska mogły przyjrzeć się jak wygląda praca magazyniera czy pracownika produkcji. Wizyta w „świecie słodyczy” dostarczyła przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń, w szczególności tych smakowych, ponieważ pod koniec czekała na 6-latków słodka niespodzianka. Podczas zwiedzania mogły także przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kolejnym punktem wycieczki był park trampolin EURO JUMP, gdzie przedszkolaki mogły spalić zbędne kalorie. Początkiem zabawy była oczywiście rozgrzewka pod okiem trenera, a później przyszedł czas na swobodne „figle”. 6-latki mogły między innymi skorzystać z trampolin, ścianek wspinaczkowych, mini parku linowego oraz piankowego basenu. Dostępne atrakcje umożliwiły dzieciom rozwijanie swojej sprawności fizycznej, a w szczególności zwinności i skoczności, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie. Po zakończonej zabawie przedszkolaki wróciły do przedszkola pozytywnie zmęczone i bardzo zadowolone. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za organizację tak wspaniałej wycieczki.

(J. Drozdowska)