WIZYTA W BIBLIOTECE PEDAGIGICZNEJ W GÓRZE

Data publikacji: Dec 21, 2017 4:4:25 PM

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa grupa uczniów ze szkoły podstawowej w Czerninie odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Górze wraz z nauczycielkami Panią Lidią Kaczor, Joanna Spieć. Dyrektor Biblioteki Pani Ewa Walczak opowiedziała nam, jak funkcjonuje biblioteka oraz o zasadach wypożyczania książek osobom dorosłym, uczniom szkół średnich i studentom, gdyż jest to biblioteka specjalistyczna. Omówiła, jak działa system komputerowy wypożyczania książek pomiędzy bibliotekami pedagogicznymi województwa dolnośląskiego. Dzięki temu po zalogowaniu się możemy wypożyczyć książkę. Obejrzeliśmy czytelnię oraz miejsce, gdzie się wypożycza książki. Pani Ewa zapraszała nas do odwiedzania biblioteki, by korzystać z komputerów, które są dostępne dla wszystkich czytelników. Serdeczne podziękowania dla rodziców: Pani Anny Paterek i Pani Joanny Czerniak dzięki, którym ta wizyta mogła się odbyć.

(L. Kaczor)