Wizyta w Biurze Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu

Data publikacji: Jun 07, 2018 8:19:3 AM

1 czerwca 2018 r. uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami gościli w Domu Europy we Wrocławiu. Kameralne grono oraz miła atmosfera sprawiły, że poczuliśmy się jak w „sercu Europy”. Podczas spotkania europoseł Pan Bogdan Zdrojewski wręczył nagrody i podsumował konkurs plastyczny: „Polska w Europie. 100 lat od uzyskania niepodległości”, w którym uczniowie kl. IVa zdobyli II miejsce. Eurodeputowany opowiedział o własnych zamiłowaniach oraz podkreślił znaczenie środowiska rodzinnego i wychowawczego młodych ludzi. Zachęcał ich do rozwijania pasji i zainteresowań. Zwrócił uwagę na wartość współpracy w podejmowanych działaniach. Miłym akcentem kończącym spotkanie okazał się słodki poczęstunek, przygotowany przez gospodarzy. Spotkanie z Panem Zdrojewskim dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń.

(R. Glińska)