Wyjazd do klubu bowlingowego Finezja w Lesznie

Data publikacji: Oct 30, 2017 6:37:44 PM

Uczniowie klasy piątej wraz z wychowawczynią i rodzicami spędzili piątkowe popołudnie na zabawie w sali bowlingowej Finezja w Lesznie. Większość dzieci po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiało się coraz więcej punktów. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły. Bawiliśmy się świetnie. Cały czas pracujemy nad integracją naszej klasy, żeby móc miło spędzać ze sobą także wolne chwile. Wszyscy graliśmy fair play i mamy nadzieję, że nie był to ostatni wyjazd na kręgle. Polecamy wszystkim tę formę rozrywki i aktywnego spędzania czasu wolnego.

(J. Kantorczyk)