Święto babci i dziadka

Data publikacji: Feb 26, 2018 7:34:6 PM

W miniony piątek odbyła się w sali Filii Biblioteki Publicznej w Czerninie uroczystość z okazji święta babci i dziadka. Nieco później niż zwykle, ale równie serdecznie wnuki z klas I-III przywitały swoich ukochanych dziadków. Na uroczystości gościł również wicedyrektor pan Cezary Kaczor. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i układy taneczne do znanych przebojów. O słodki poczęstunek zadbali rodzice, za co serdecznie im dziękujemy. Spotkanie było bardzo miłe i sympatyczne. Wnuczęta integrowały gości zapraszając ich do wspólnego śpiewania znanych piosenek takich jak: „Szła dzieweczka do laseczka…”, „Dumka na dwa serca”, czy „Głęboka studzienka”. Dziadkowie mogli wrócić pamięcią do swoich młodych lat. Niespodzianek nie było końca. Dzieci przygotowały również własnoręcznie wykonane upominki, które będą miłą pamiątką dla babć i dziadków.

(R. Woźny)