Żegnaj przedszkole

Data publikacji: Jun 22, 2018 3:10:12 PM

„Lato się śmieje, czas na wakacje,

pa pa zabawki, żegnaj przedszkole,

zawsze będziemy o was pamiętać,

stawiając krzywe literki w szkole”

Tymi słowami wiersza dnia 21 czerwca 2018 r. sześciolatki pożegnały przedszkole, panie, młodszych kolegów i beztroską zabawę. Ciekawskie Debeściaki z tej okazji przygotowały część artystyczną, która dostarczyła rodzicom i zaproszonym gościom mnóstwo śmiechu, radości i wzruszeń. Tańcem, śpiewem i recytacją wierszy udowodniły, że doskonale nadają się na pierwszaków. Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła sześciolatkom dyplomy ukończenia oddziału zerowego oraz przygotowane upominki. Przedszkolaki podczas uroczystości podziękowały także za wsparcie swoim rodzicom, wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz zaprosiły wszystkich uczestników na poczęstunek. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzymy sześciolatkom powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych oraz samych sukcesów w klasie pierwszej.

(J. Drozdowska)