ANDRZEJKOWE POPOŁUDNIE W KLASACH I-III

Data publikacji: Dec 03, 2018 7:46:10 AM

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Dawniej miały nieco inny charakter. Było w nich więcej magii i wiary, że w wieczór andrzejkowy przyszłość uchyli rąbka tajemnicy. Dziś to okazja do miło spędzonego czasu w gronie koleżanek i kolegów.

Jak co roku uczniowie klas młodszych spotkali się w listopadowe popołudnie, by spędzić czas na zabawie. Mieli okazję dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości, czy jak będzie miała na imię ich sympatia. Wszystkie wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka. Dzieci znakomicie bawiły się przy ulubionej muzyce biorąc udział w tanecznych konkursach organizowanych przez panie wychowawczynie. Popisów nie było końca. Wszystkie występy podsumowano gromkimi brawami.

Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie z klasy IIIG Mikołaj Chmiel i Krystian Mariampolski, a dekoracją Samorząd Uczniowski. Dziękujemy za współpracę!

Rodzicom natomiast składamy podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną zabawę w tak miłym gronie.

(R. Woźny)