Bal karnawałowy w grupie „Motylków”

Data publikacji: Feb 18, 2019 7:16:2 AM

Zgodnie z tradycją w grupie 6-latków odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W tym wyjątkowym dniu wszyscy przenieśliśmy się w magiczny, bajkowy świat, w którym rządziły księżniczki, wróżki, super bohaterowie i piraci. Pomysłowość dzieci nie miała granic, każdy był przebrany w ciekawy strój. Zanim jednak przedszkolaki rozpoczęły zabawę wspólnie udekorowały salę oraz zostały zapoznane z najważniejszymi tradycjami karnawałowymi. Po krótkim wprowadzeniu przyszedł czas na tańce w rytm wesołej muzyki, które przeplatane były konkursami, wspólnymi zabawami, korowodami oraz słodkim poczęstunkiem.

Do domów 6-latki wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Dziękujemy za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Czekamy z niecierpliwością na przyszłoroczny bal karnawałowy.

(J. Drozdowska)