„Co w trawie piszczy, czyli w grupie siła”

Data publikacji: Oct 22, 2018 7:22:31 AM

Dzieci z grup przedszkolnych miały okazję uczestniczyć w spektaklu muzycznym w wykonaniu Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia. 19 października dzieci z opiekunami w pięknej auli Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie obejrzały sztukę o przesympatycznych stworzeniach żyjących na łące. Dowiedziały się wiele ciekawostek z życia owadów, nauczyły się że pomimo różnic w wyglądzie wszystkie należą do jednej rodziny i mogą na siebie liczyć w krytycznych momentach. Fantastyczna przygoda mieszkańców łąki, a przy tym zaskakujące zwroty akcji, doskonały humor, piękne piosenki wykonywane na żywo sprawiły, że spektakl cieszył się wielkim zainteresowaniem. Na podkreślenie zasługuje fakt, że przedszkolaki po raz kolejny udowodniły, że potrafią zachować się kulturalnie w miejscach publicznych.

(B. Wiśniewska)