Dzień Babci i Dziadka w grupie „Motylków”

Data publikacji: Jan 30, 2019 10:49:44 AM

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze tego święta żadnemu przedszkolakowi nie trzeba przypominać. W tym roku szkolnym grupa 6-latków świętowała Dzień Babci i Dziadka 24 stycznia. Tego dnia dzieci zaprosiły do Filii Bibliotecznej w Czerninie swoje kochane babcie i dziadków. Licznie przybywający goście zasiedli przy stołach i z niecierpliwością czekali na występ swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było radość i skupienie. Przedszkolaki przygotowały dla babć i dziadków specjalny program artystyczny, który przeniósł ich w czasie po latach minionych, latach ich młodości. „Motylki” recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Niejednemu z naszych gości łezka w oku się zakręciła. Po części oficjalnej przedszkolaki wręczyły dziadkom laurki oraz upominki i wszystkich zaprosiły na herbatkę oraz słodki poczęstunek.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, jak w dniu ich występu.

(J. Drozdowska)