Data publikacji: Oct 14, 2018 7:0:20 PM

12 października 2018 r. w Filii Bibliotecznej z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia, na którym obecni byli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły.Pani Dyrektor Dorota Adamska złożyła gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom serdeczne życzenia. Wyrazem wdzięczności były przyznane Nagrody Dyrektora, które otrzymali: p. Edyta Turowska, p. Maria Czyżowska, p. Joanna Jabłońska, p. Jolanta Kantorczyk, p. Ewa Miłaszewicz, p. Joanna Krzyszkiewicz-Stojanowska, p. Renata Woźny, p. Cezary Kaczor i p. Piotr Brojek oraz pracownicy administracji i obsługi: p. Wioletta Kosek, p. Natalia Borysowska, p Mariola Papmel, p. Melania Bosa, p. Marta Szankowska, p. Teresa Wildeman. i p. Janusz Bosy.

Pani Dyrektor pogratulowała także pracownikom odznaczonym przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu. Pani Lidia Kaczor otrzymała Złoty Medal za Długoletnią Służbę, panie Edyta Turowska i Joanna Jabłońska - Medal Komisji Edukacji Narodowej. Cała społeczność szkolna gratuluje Pani Dyrektor Dorocie Adamskiej, która została wyróżniona Nagrodą Burmistrza Góry. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Do życzeń podczas apelu, w krótkim wystąpieniu, dołączył się ksiądz proboszcz Janusz Bobowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Niewiarowska, która podziękowała nauczycielom za wysiłek i trud wręczając na ręce pani Dyrektor wiązankę kwiatów. Również uczniowie wyrazili swoją wdzięczność wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w pracę dydaktyczno-wychowawczą. Ich prezentem była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy Va – pod kierunkiem p. Ewy Miłaszewicz. Akademię uświetnił chór szkolny pod kierunkiem p. Julii Wybieralskiej, a w humorystycznych scenkach wystąpiły przedszkolaki przygotowane przez p. Agnieszkę Gortych.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego w czasie uroczystości wręczyli życzenia - słodkie upominki, wykonane pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Joanny Krzyszkiewicz-Stojanowskiej. Uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

(E. Miłaszewicz)