Hej kolęda, kolęda…

Data publikacji: Dec 21, 2018 6:54:30 PM

Dziś w świąteczny nastrój wprowadzili społeczność szkolną uczniowie przygotowani przez p. Joannę Krzyszkiewicz-Stojanowską, Lidię Kaczor i Julię Wybieralską prezentując bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny. Uroczystość odbyła się w Filii Bibliotecznej, a zaszczycili ją swoją obecnością ks. Janusz Bobowski – proboszcz Parafii p.w. św. Wawrzyńca w Czerninie, p. Ewa Niewiarowska - przewodnicząca Rady Rodziców, p. dyrektor Dorota Adamska, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała zgromadzonych, wprowadzając wyjątkową atmosferę i zapraszając do wspólnego kolędowania. Życzenia przeplatały się z kolędami, przypominając Tajemnicę Narodzenia Pana Jezusa. Choć od tych wydarzeń minęło ponad dwa tysiące lat, wciąż na nowo je przeżywamy. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją, by wspólnie śpiewać kolędy, uczyć się miłości, podawać sobie ręce, uśmiechać się do siebie, przebaczać….

(J. Jabłońska)