III Spartakiada Przedszkolaka

Data publikacji: Oct 19, 2018 11:28:50 AM

Dnia 17 października dzieci z grupy Jeżyków i Motylków wzięły udział w III Spartakiadzie Przedszkolaka organizowanej przez Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach. Przedszkolaki z niecierpliwością wyczekiwały tego dnia, ponieważ długo i wytrwale przygotowywały się do sportowych zmagań. Zaopatrzone w sportowe stroje i niezbędną butelkę wody wybrały się do Witoszyc, by zmierzyć się z innymi drużynami, ale przede wszystkim, by dobrze się bawić. Spartakiada składała się z 6 konkurencji: „Kto pierwszy”, „Kelnerzy”, „Zbieranie marchewek”, „Przewlekanie”, „Piłka w tunelu” oraz „Jaki to kolor” (konkurencja w języku angielskim). Przerywnikiem pomiędzy konkurencjami sportowymi były występy artystyczne każdej z drużyn. Nasza przedszkolaki pięknie zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Sprintem do maratonu”, a w zawodach poradziły sobie najlepiej! Zwyciężyły niemal we wszystkich konkurencjach! Dumne i obsypane nagrodami dzieci z pucharem w ręce wróciły do Przedszkola, by podzielić się wrażeniami z pozostałymi dziećmi.

(A. Gortych)