Kolędowanie w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze

Data publikacji: Dec 20, 2018 5:45:40 PM

W środę – 19 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Panią dyrektor Dorotą Adamską, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Ewą Niewiarowską oraz nauczycielem muzyki - Panią Julią Wybieralską wybrali się do Urzędu Miasta i Gminy w Górze. Celem tegoż wyjazdu było wspólne kolędowanie wraz z Panią Burmistrz Ireną Krzyszkiewicz oraz pracownikami urzędu.

Warto zaznaczyć, iż nasz wyjazd był wyjątkowy, gdyż uczniowie poza wspaniałym śpiewem i grą na instrumencie byli ubrani w przepiękne stroje. Aniołek (Maja Marszałek) oraz pastuszek (Norbert Opat) przepięknie zaśpiewali kolędy „Wśród nocnej ciszy” oraz „Przybieżeli do Betlejem”, natomiast Agata Poruszek akompaniowała na gitarze. Po wspólnym kolędowaniu Pani dyrektor Dorota Adamska złożyła życzenia oraz wręczyła przepiękny stroik świąteczny w imieniu całej naszej społeczności szkolnej.

(J. Wybieralska)