Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Data publikacji: Jan 03, 2019 9:45:59 AM

Dnia 3 stycznia 2019 roku w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na stroik bożonarodzeniowy, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Prace konkursowe wymagały od uczestników dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole świąt z pomysłowością i talentem wykonawców stroików.

Jury w składzie: Adrianna Wysocka, Julia Iskra oraz Lidia Kaczor miało trudne zadanie z wyborem najciekawszych dekoracji. Wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu dokonała pani Joanna Stojanowska – opiekun SU. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji, która odbędzie się w marcu, a tematem prac będzie dekoracja wielkanocna.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)