Lekcja przyrody we Wrocławiu

Data publikacji: Sep 28, 2018 1:5:56 PM

Wycieczka do Wrocławia, to już kolejny punkt atrakcji, z którego nasi uczniowie mogli skorzystać dzięki realizacji projektu realizowanego w naszej szkole dzięki Gmine Góra i Fundacji Pomocy Szkole im. E. Machniewicza pt. „Kompetencje kluczowe szansą sukcesu dla uczniów szkół Gminy Góra”. W ramach XXI Festiwalu Nauki nasi uczniowie odwiedzili Uniwersytet Przyrodniczy i wzięli udział w ciekawym wykładzie, podczas którego zgłębiali tajniki psiego języka. Po wykładzie wszyscy żywo zastanawiali się nad charakterami swoich pupili. Kolejnym punktem wyjazdu była lekcja przyrody we Wrocławskim Ogrodzie Botanicznym, gdzie wszyscy zachwycali się jesiennymi barwami i chwytali ciepłe promienie słoneczne.

(J. Spieć)