„Niech żyje bal,…”

Data publikacji: Jan 24, 2019 7:2:19 AM

Dnia 23 stycznia br., w naszej szkole, odbył się bal karnawałowy klas I-III Szkoły Podstawowej. Uczniowie klasy I SP wraz z wychowawcą zadbali o plastyczną oprawę imprezy, która wprowadziła uczestników balu w karnawałowy nastrój. Były księżniczki, czarownice, Fiony, Elza, Roszpunka, nie zabrakło też piłkarzy, klaunów, rybaków,... Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych i barwnych strojów dla swoich dzieci. Pomysłowo przebrani uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich ruszyli na parkiet w rytm najnowszych przebojów. W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje naszych wychowanków. Były także krótkie przerwy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!! Na koniec odtańczyliśmy wspólnie integracyjne tańce.

Po ponad dwóch godzinach zabawy wszyscy balowicze syci wrażeń i zmęczeni, lecz zadowoleni wrócili pod opieką rodziców do swoich domów.

(M. Czyżowska)