PIKNIK RODZINNY „W BAJKOWYM ŚWIECIE”

Data publikacji: Jun 03, 2019 10:58:13 AM

Dnia 1 czerwca odbył się w naszej szkole Piknik rodzinny pod hasłem: „W bajkowym świecie”. Festyn rozpoczął się o godzinie 1000 występami artystycznymi naszych młodszych wychowanków. Dzieci z koła tanecznego Fanki-Tanki zaprezentowały tańce, uczniowie klasy I i Vb piosenki a uczennice klasy VI piosenkę Pszczółka Maja. Przedstawiciele Koła Teatralnego przedstawili spektakl „Czerwone krzesło”. Po występach rozpoczął się pokaz przygotowany przez Jednostkę wojskową z Leszna, gdzie młodzież mogła zmierzyć się z zadaniami wykonywanymi na poligonie. Policjanci zaprezentowali swoją pracę, a na koniec wraz z panią Dyrektor wręczyli karty rowerowe uczniom klasy IV i Va. Nie brakowało także chętnych do konkursów „Malowanie ustami”, „Czy mnie rozpoznasz?” „Co to za dźwięk?” Młodzież miała okazję pojeździć na grzbiecie przyjaznego, milusińskiego kucyka Fokusa. Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany piknik spełnił oczekiwania gospodarzy, dzieci i młodzieży oraz wszystkich przybyłych i uczestniczących w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

(M. Pazoła)