Początek ferii w tropikach

Data publikacji: Feb 11, 2019 4:57:26 PM

Blisko czterdzieścioro uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami p. J. Spieć, p. J. Jabłońską i p. P. Brojkiem oraz rodzicami p. E. Niewiarowską, p. J. Bukowską i p. M. Janczyn wybrało się na wycieczkę do Niemiec na Tropical Islands. Jest to kompleks basenowy, który zachwycił nas swoją wielkością. Piaszczysta plaża, na którą biły gorące promienie słoneczne, ogromne zjeżdżalnie, place zabaw oraz dżungla sprawiły, że poczuliśmy się jak w prawdziwych tropikach. Zachwyciły nas spacerujące bażanty i flamingi, latające motyle oraz bujna roślinność. Mnóstwo atrakcji nie pozwoliło nikomu na nudę. Ci bardziej odważni korzystali z wysokich, poskręcanych niczym serpentyny, zjeżdżalni, zaś młodsi uczestnicy wycieczki szaleli na wodnym placu zabaw, ale nie zabrakło również chętnych do wylegiwania się w jacuzzi czy na leżaku. Po całodniowych szaleństwach trzeba było wrócić do domu, co niestety nie wszystkim się spodobało, gdyż większość przyznała, że 9 godzin wodnych atrakcji, to zdecydowanie zbyt mało.

(J. Spieć)