„Pomaganie jest dziecinnie proste”

Data publikacji: Jan 14, 2019 12:3:8 PM

13 stycznia 2019 r. w Domu Kultury w Górze odbył się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Chcąc wesprzeć akcję, nasi uczniowie także włączyli się w zbiórkę.

Uczennica klasy VI zaśpiewała utwór Beaty Kozidrak pt. „Rzeka marzeń”, dzięki czemu przeniosła nas w świat fantazji ... Swoją pomoc okazały także uczennice klasy VIII oraz III gimnazjum. Uczniowie z klasy II oraz III szkoły podstawowej w ramach wsparcia zorganizowali kiermasz Bożonarodzeniowy, w którym sprzedawali własnoręcznie udekorowane pierniki.

Cieszymy się, że nasi uczniowie są tak chętni do pomocy i chcą wspierać akcje charytatywne.

(J. Wybieralska, R. Stępień)