Pożegnanie z przedszkolem

Data publikacji: Jun 19, 2019 11:34:14 AM

Grupa przedszkolna „Motylki” pożegnała się z przedszkolem w dniu 17 czerwca. Zaprosili Panią dyrektor, nauczycieli mających zajęcia w „zerówce” oraz rodziców na krótką inscenizację oraz popisy taneczno-wokalne. W pięknych słowach rozstali się z zabawkami, koleżankami i kolegami oraz panią. Wdzięczni rodzice również podziękowali nauczycielom i pracownikom.

Następnego dnia dzieci i ich rodzice wybrali się na wycieczkę do Leszna. Tam spędzili miłe chwile w Papugarni Rio. Podziwiali barwne upierzenie ptaków, karmili papużki i podglądali ich zwyczaje. Następnie chwile intensywnego relaksu mieli w Parku trampolin. Dziewczynki i chłopcy pokazali jak potrafią być sprawni i aktywni. Gdy już brakowało sił na fikołki i bieganie wszyscy udali się „małe co nieco”, czyli na mały poczęstunek. Radośni i szczęśliwi wróciliśmy do Czerniny.

(B. Wiśniewska)