To już nie wakacje, ale jeszcze o wakacjach!

Data publikacji: Sep 28, 2018 5:23:34 AM

Dnia 25 września 2018 r. w Domu Kultury w Górze odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Wspomnienia z wakacji”. Dobry start i pierwsi laureaci konkursu w nowym roku szkolnym!

Uczniowie naszej szkoły pod okiem opiekunów wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu nowych rozwiązań twórczych. Ich wysiłki doceniła komisja, która przyznała miejsca i nagrodziła prace bonami pieniężnymi. Najmłodszą laureatką została uczennica kl. II SP Julia Glińska zdobywając I miejsce. W najstarszej kategorii wiekowej gratulowaliśmy uczennicy kl. V b Joannie Paterek za zajęcie I miejsca oraz uczennicy kl. VI Agacie Poruszek III miejsca. Organizatorzy miło zaskoczyli naszych pierwszoklasistów oraz sporą grupę uczniów klas IV-VI SP, wręczając im certyfikaty uczestnictwa i słodkie niespodzianki. Wszystkim szkolnym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.

(R. Glińska)