Bożonarodzeniowa ozdoba

Data publikacji: Dec 05, 2019 12:44:51 PM

Na początku listopada 2019 roku wychowawcy świetlicy ogłosili konkurs plastyczny pt. ”Bożonarodzeniowa ozdoba”. Celem konkursu było pielęgnowanie świątecznych tradycji oraz rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci. Uczestnicy konkursu mogli wykonać prace dowolną techniką w formie przestrzennej. Liczyła się pomysłowość i wrażenie estetyczne. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z naszej szkoły. Cztery wybrane prace zachwyciły organizatorów konkursu i ich wykonawcy otrzymali interesujące nagrody. I miejsce zajął uczeń klasy I – Maksymilan Chmieliński, II miejsce uczeń klasy I – Filip Dolata, 3 miejsce uczennica klasy VII – Rozalia Szpruta, 4 miejsce uczeń klasy 6b – Bartosz Ochman. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)