Kocha babcię i dziadziusia - każdy wnuczek, każda wnusia!

Data publikacji: Jan 21, 2020 7:40:0 PM

Są takie dwa jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie tych wyjątkowych gości na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To czas pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

21 stycznia uczniowie klasy I przywitali wszystkich swoich gości ciepłymi słowami oraz słodkim poczęstunkiem. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także prezentację multimedialną, która zawierała pamiątkowe zdjęcia oraz osobiste życzenia wnucząt. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami. Frekwencja dopisała, a spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości.

(J. Ryszewska)