Niech żyje bal!

Data publikacji: Feb 07, 2020 8:7:21 AM

Uśmiechy, tańce, kolorowe, bajkowe kostiumy- takiej zabawy już dawno nie było w naszej szkole.

Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas młodszych.

We wtorek, 4 lutego na dzieci czekał pięknie ustrojony parkiet i skoczna muzyka. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, robotów, czarodziejek i cyganek.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych kostiumów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

(J. Ryszewska)