Pamiętajmy o Savoir-vivre

Data publikacji: Oct 24, 2019 3:53:25 PM

24 października 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dotyczący zasad dobrego wychowania pod hasłem „Kuba i Buba”. Z ogromną radością możemy stwierdzić, iż cieszył się on wielkim zainteresowaniem, wpłynęło ponad 20 prac. Wszystkie zostały zaprezentowane w szkolnej świetlicy. Uczestnicy konkursu poproszeni zostali o zilustrowanie dowolną techniką bohaterów opowieści Kuba i Buba – dobre maniery, której wcześniej wysłuchali w szkolnej świetlicy. Komisja miała bardzo trudny wybór, co do wytypowania 3 pierwszych miejsc, ponieważ wszystkie prace były przepiękne. Po wielu naradach pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy II Martynka Piechowiak, II miejsce otrzymała Zosia Paterek – uczennica klasy I, trzecie miejsce przypadło uczennicy klasy V – Wiktorii Maryszczak. Laureatom konkursu nagrody i gratulacje wręczyła Pani dyrektor, która ceni zarówno savoir-vivre jak i sztukę. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)