XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości - Góra 2019

Data publikacji: Nov 14, 2019 6:1:17 PM

11 listopada 2019 r. odbył się już XXVI Ogólnopolski Bieg Niepodległości. W biegu jak co roku wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Słowa uznania należą się wszystkim uczniom którzy wzięli udział w tej sportowej rywalizacji. W ramach imprezy odbyły się biegi młodzieży szkolnej w różnych kategoriach wiekowych. Na największe uznanie zasługują uczniowie, którzy zajęli wysokie lokaty. Wielu z nich kontynuuje swoje sukcesu z poprzednich edycji biegu, jednak znaleźli się i tacy którym to pierwszy raz przyszło stanąć na podium. Tegoroczni laureaci to:

- Wiktoria Maryszczak, kl. V, I m-ce w kat. powiatu w biegu na 1400 m dziewcząt;

- Agata Woźniak kl. III, III m- ce w kat. powiatu w biegu na 500 m dziewcząt;

- Nikola Sadowska kl. II, II m-ce w kat. Open w biegu na 500 m dziewcząt;

- Witold Janczyn, kl. III, III m-ce w kat. Open w biegu na 500 m chłopców;

- Damian Zarzycki, kl. III, I m-ce w kat. powiatu w biegu na 500 m chłopców;

- Fabian Mickiewicz, kl. III, III m-ce w kat. powiatu w biegu na 500 m chłopców.

Po zakończeniu biegów młodzieżowych odbył się tzw. bieg „maluchów”, w którym wzięły udział najmłodsi, w tym wychowankowie z Naszego Przedszkola.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale i pamiątkowe puchary. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

(E. Miłaszewicz)